דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - אחריות תאגידית / עברי ורבין

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> קטגוריות ספרים >> ספרי ניהול, כלכלה ועסקים, השקעות וניהול משא ומתן >> אחריות תאגידית / עברי ורבין
 

שם הספר: אחריות תאגידית / עברי ורבין אחריות תאגידית / עברי ורבין
לחץ לתמונה מוגדלת
מחיר מחירון:  98.00ש"ח
מחיר דורטומה (לפני הטבה): 98.00ש"ח 
חברים משלמים פחות --> כן, אני רוצה קופון הנחה!
נשלח אליך תוך: 7 (ימי עסקים)
דאנאקוד/מס' קטלוגי: 99-1812
הוצאה לאור: מטר הוצאה לאור בע"מ (הקליקו לספרים נוספים של ההוצאה)
 
כן, אני רוצה כזה!  מס' יחידות
 
מבצע משולב:    
מידע נוסף
 
"אחריות תאגידית" - כך ניהול אחראי תורם לצמיחה עסקית וגם לחברה ולסביבה
ההנחה הרווחת בציבור בכלל ובמגזר העסקי בפרט היא שתרומה אמיתית לקהילה ולסביבה (אחריות סביבתית) עומדת, בסתירה לגידול בהכנסות וברווחים. במילים אחרות, אתם יכולים להיות פעילים חברתיים וסביבתיים או אנשי עסקים ממולחים. אבל, למעשה, זו אינה הנחה נכונה. "אחריות תאגידית", מוכיח, כי במציאות הנוכחית תאגידים וחברות יכולים להתנהל באחריות חברתית וסביבתית ובמקביל להגדיל את רווחיותם ולשפר את התוצאות העסקיות. בעידן של מהפכות חברתיות ועליית המודעות לנושאי סביבה, אתיקה וצדק חברתי, עולה החשיבות העסקית לפעול בשקיפות ובאחריות חברתית וסביבתית.
 
"אני קורא למנהלים ולבעלי החברות במשק הישראלי להשקיע יותר זמן ומשאבים באחריות חברתית. זה גם חשוב, ובסופו של דבר גם יתרום לעסק [...] ספרו של עברי ורבין חשוב, כיוון שהוא מהווה תשתית טובה להבנת הדרכים שבהן המנהל יכול להטמיע זאת." - דב לאוטמן, יו"ר קרן לאוטמן ו"הכול חינוך".

אם ברצונכם לדעת כיצד:
להגדיל את ערך החברה ולחזק את התחרותיות שלה;
לגבש ולהטמיע תוכנית אתיקה ארגונית;
לבנות פרויקט דגל קהילתי המסייע במינוף יעדים עסקיים;
להטמיע תוכניות התנדבות עובדים;
לבסס סביבת עבודה מתקדמת המתאימה לעידן הנוכחי;
זהו בדיוק הספר בשבילכם!

"אחריות תאגידית", מניח לראשונה תשתית ארגונית וניהולית לקידום האחריות התאגידית עבור מנהלים ישראלים. בין שמדובר במנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי שיווק או סטודנטים לניהול – היום יותר מתמיד כדאי להבין את רזיה של האחריות התאגידית. הספר מאיר העיניים שלפניכם מקבץ ידע תיאורטי מהארץ ומהעולם וכולל דוגמאות מהשטח, מניסיונו המעשי העשיר של עברי ורבין ושל צוות  Good Vision.

ע' 296 שנת הוצאה 2012.
ביקורות 
"הספר "אחריות תאגידית" מגיע בעִתו. הוא מספק מידע מקיף ומענה ראוי לכל המעוניינים להכיר את התחום המתפתח הזה בישראל ומסביר היטב את חשיבותו והעקרונות המנחים שלו. הוא ישמש מדריך טוב לכל העוסקים במלאכה ובמיוחד כשברקע הדרישה לצדק חברתי שמחייבת גם את התאגידים הגדולים להבין אותה ולתת לה מענה מצידם בהיבטים רבים ומגוונים."
ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, לשעבר שר הרווחה
 
"מעבר ללחץ החברתי, הציבורי והתקשורתי, נראה כי הסיבות העיקריות לעשייה הנרחבת והברוכה טמונה בכך שהחברות הגיעו לכלל הכרה ומסקנה שאחריות חברתית בעסקים, לא רק שאינה פוגעת בערך החברה לבעלי מניותיה, אלא בעלת השפעה חיובית ניכרת, על ביצועיה הכלכליים של החברה.
בין השאר ע"י שיפור התוצאות הכספיות, הפחתת עלויות, שיפור המוניטין והתדמית של החברה, הגדלת מכירות וחיזוק נאמנות לקוחות, הגדלת הייצור ואיכותו ובמיוחד משיכה, שימור וחיזוק מורלי של העובדים. ההרחבה, המודעות וההתפתחות החיובית המואצת בתחומים אלה הביאו את הארגונים לבנות אסטרטגיה של אחריות תאגידית, כמכשיר ליצירת ערך. הספר אחריות תאגידית מסביר הלכה למעשה כיצד ניתן ליישם אחריות זו.
" - יעקב פרי, לשעבר יו"ר בנק מזרחי-טפחות.
 
"המגזר העסקי בישראל ב- 2012 מצוי בנקודת זמן ייחודית בה הוא ניצב בפני ״צרכן ישראלי חדש” התובע מעסקים הוגנות: במחיר, בשירות ובהתנהלות בכלל. המחאה שהגיעה בישראל מלב הקונסנזוס מחייבת את קהילת האחריות התאגידית לפתח סדר יום נועז יותר המנצל את ההזדמנות לקפיצת מדרגה בהתנהלות העסקית. הספר אחריות תאגידית של עברי ורבין נותן מענה חשוב למי שרוצה להעמיק בתחום; הוא מאפשר לסכם שנים משמעותיות של עשייה ופרקטיקה ומשלב בין המודלים התאורטים והניסיון מהשטח. זהו בסיס חשוב וחיוני לקפיצה לשלב הבא. ועל כך מלוא הברכות." - מומו מהדב, מנכ''ל מעלה, מתוך ההקדמה לספר
 
"תחום האחריות התאגידית זוהה ע"י המכללה האקדמית של תל אביב-יפו כתחום חשוב לדמותו של המנהל הישראלי כבר לפני מספר שנים. ואמנם, המכללה היתה הראשונה אשר פתחה התמחות בתחום. ספרו של עברי ורבין סוקר בהרחבה ספרו של עברי ורבין סוקר בהרחבה ובבהירות את מגוון הסוגיות של התחום, ומשלב מודלים תאורטיים עם ניסיון פרקטי מהמציאות העסקית הישראלית, ובכך תורם רבות להנגשת התחום לסטודנטים ולמנהלים. יתרונו של ספר זה הוא כי הוא מותאם למציאות הישראלית הייחודית, ונכתב על בסיס שנים רבות של עבודת ייעוץ וניהול בשלל תחומי האחריות התאגידית, בהתאמה לתרבות העסקית הישראלית ולצרכים הספציפיים של החברה בישראל. לכן, ספר זה יוכל לשמש כמורה דרך לקראת עבודה בתחום, ואף כספר הדרכה לכל העוסקים בו". - פרופ' איזי בורוביץ', דיקן בית הספר לכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל אביב-יפו ומבעלי חברת כנפיים.


על המחבר
עברי ורבין -  Ivri Verbin
עברי ורבין הוא יזם עסקי וחברתי מייסד ומנכ"ל של Good vision – יועצים לאחריות תאגידית החלוצה בתחום זה בישראל. ורבין, לשעבר יועצו של שמעון פרס, מרצה, כותב ומייעץ בנושאי אחריות תאגידית לחברות המובילות בישראל. הוא מכהן בוועד המנהל של החברה להגנת הטבע ומשרת כסא"ל במיל' בחיל השריון. 


קונים שהתעניינו בספר זה חיפשו גם:

מדוע האהבה כואבת / אווה אילוז

מדוע האהבה כואבת / אווה אילוז

07/11/2013 16:01:00
מעטים האנשים שלא חוו את הייסורים הכרוכים במערכות יחסים אינטימיות. בספרה החדש והנועז, מנסה פרופסור אווה אילוז, מבכירי הסוציולוגים בעולם, לבחון את החוויות האלה, פרטיות לכאורה, באופן שונה ומפתיע. הספר הפ
המשך לקרוא »
הטוב, הרע והמכוער באינטרנט  הפסיכולוגיה של החיים ברשת / יאיר עמיחי-המבורגר

הטוב, הרע והמכוער באינטרנט הפסיכולוגיה של החיים ברשת / יאיר עמיחי-המבורגר

09/10/2013 22:21:00
מדוע האינטרנט הוא גן-עדן לאדם התוקפן? איך תוכלו להעשיר את עולמכם באמצעות האינטרנט? כיצד תוכלו להגן על ילדיכם מפני הסכנות ברשת? מה גורם לאנשים להתמכר לאינטרנט? האם אפשר למצוא באינטרנט אהבת אמת? כל אלו
המשך לקרוא »
האמת על באמת / דן אריאלי

האמת על באמת / דן אריאלי

02/06/2013 16:21:00
האמת על באמת - איך אנחנו מעגלים פינות ומרמים את כולם (במיוחד את עצמנו), הוא רב מכר עולמי נוסף, פרי עטו של מחבר רבי המכר "לא רציונלי ולא במקרה" ו"לא רציונלי אבל לא נורא", דן אריאלי. פרטים נוספים כאן...
המשך לקרוא »
לא רציונלי ולא במקרה / דן אריאלי

לא רציונלי ולא במקרה / דן אריאלי

17/10/2010 19:29:00
למה אנחנו קונים מוצר יקר שאנחנו בכלל לא צריכים רק בגלל שמצורפת אליו מתנה בחינם? כשמדובר בקבלת החלטות בחיינו, נדמה לנו שאנחנו בשליטה. נדמה לנו שאנחנו מקבלים החלטות נבונות ורציונליות. האומנם?
המשך לקרוא »
ראש אחר / דניאל פינק

ראש אחר / דניאל פינק

01/05/2012 10:23:00
כאן תלמדו על הכישרונות ההכרחיים להצלחה ולשביעות רצון מקצועית - עיצוב, סיפור, סימפוניה, אמפתיה, משחק ומשמעות - יכולות אנושיות בסיסיות שכל אחד יכול לשלוט בהן אם רק ילמד איך. דניאל פינק, המסתמך על מחקרים
המשך לקרוא »
יש 7 עמודים
לעמוד הקודם    1 2 3 4  5 6 7   לעמוד הבא   

יש 0 עמודים

 
אחריות תאגידית עברי ורבין


כן! / רוג'ר פישר, ויליאם יורי, ברוס פאטון
מחיר קטלוגי: 96.00   
מחיר דורטומה: 55.00 
לשאת ולתת בלי לוותר בואו ללמוד את הסוד של משא ומתן מוצלח מאנשי פרויקט המשא ומתן של אוניברסיטת הארוורד כן!, אחד הטקסטים החשובים בנושא משא ומתן בעידן המודרני, עזר למיליוני אנשים ללמוד דרך טובה. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
ללמוד מהטובים ביותר / לאזלו בוק
מחיר קטלוגי: 78.00   
מחיר דורטומה: 74.00 
כללי ניהול העובדים שהובילו להצלחת גוגל כללים שקל ליישם גם בצוות של אחד וגם בצוות של אלפים רב-מכר של הניו יורק טיימס ! רב-מכר של וול סטריט ג'ורנל ! ממקלדתו מלאת החזון של סגן נשיא ל“מבצעי אנוש”. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
אילון מאסק / אשלי ואנס
מחיר קטלוגי: 78.00   
מחיר דורטומה: 71.00 
בספרו אִילון מאסק, היזם הנועז המעצב את עתידנו מספק כתב הטכנולוגיה הוותיק אשלי ואנס הצצה נדירה לחייו של אחד היזמים הנועזים והמסקרנים ביותר הפועלים היום בעמק הסיליקון, ועוקב אחר מסעו של. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
סוד הקסם היפני / מארי קונדו
מחיר קטלוגי: 78.00   
מחיר דורטומה: 55.00 
רב המכר מס' 1 של ה"ניו יורק טיימס", מאת יועצת הסֵדר והניקיון היפנית מארי קונדו, ילמד אתכם – צעד אחר צעד – שיטה מהפכנית וקלה לסידור הבלגן בבית אחת ולתמיד. אם תמלאו אחר הוראותיה הפשוטות בקפדנות. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים