דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - שיבומי / טרווניאן

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> קטגוריות ספרים >> מומלצים >> שיבומי / טרווניאן
 

שם הספר: שיבומי / טרווניאן שיבומי / טרווניאן
לחץ לתמונה מוגדלת
מחיר מחירון:  84.00ש"ח
מחיר דורטומה (לפני הטבה): 92.00ש"ח 
חברים משלמים פחות --> כן, אני רוצה קופון הנחה!
נשלח אליך תוך: 14 (ימי עסקים)
דאנאקוד/מס' קטלוגי: 3-10655
הוצאה לאור: כנרת זמורה-ביתן דביר (הקליקו לספרים נוספים של ההוצאה)
 
כן, אני רוצה כזה!  מס' יחידות
 
מבצע משולב:    
מידע נוסף
"שיבומי "הוא רומן מתח ופעולה מאת טרווניאן (שם העט של רודני ויליאם ויתקר).  "שיבומי" הוא סיפור עלילתי בדיוני, אולם הוא מזכיר גם אירועים היסטוריים אשר התחוללו במציאות בשנות השבעים של המאה ה-20. "שיבומי" ראה אור בחו"ל ב- 1979 ותורגם לעברית בישראל בשנת 1980. בספר, מותח המחבר ביקורת קשה על התרבות המערבית-אמריקאית ומעלה כנגדה על נס את התרבות היפנית הישנה כתרבות האידאלית. גיבור הסיפור, ניקולאי הל, הוא אירופאי במוצאו אך יפני ברוחו, "מומר לתרבות יפן" כמאמר אחת הדמויות בספר.
 
ניקולאי אלכסנדרוביץ' הל, גיבור "שיבומי", הוא ילדם של אם ממוצא רוסי ואב ממוצא גרמני, שנולד בשנחאי ואומץ על ידי גנרל יפני אשר החליט להפוך אותו לאדם מושלם, גבר של "שיבומי". הוא דובר שבע שפות, שחקן מעולה ב"גו", המשחק היפני העתיק המקביל לשחמט, ובעל כישורים מיוחדים במין, ברצח ובחקר מערות. בתום מלחמת העולם השנייה, על רקע המלחמה הקרה ומלחמות חמות אחדות, הוא נהפך לרוצח השכיר היקר ביותר בעולם. בניגוד לתדמית הנפוצה של רוצחים שכירים בספרות הוא אינו קשוח, רצחני ובעל דם קר: ניקולאי הוא רוצח מתוך אידאולוגיה. הוא רואה עצמו כמוציא להורג בשכר של טרוריסטים ופושעים נגד האנושות. עם זאת, הוא אינו מהסס להרוג גם חברי תנועות סוציאליסטיות וגם את חברי הקו קלוקס קלאן. בבלפסט ביצע פעולות מטעם הממשלה הבריטית וגם מצד ה-IRA. ניקולאי מכנה את פעולותיו בשם "להטוטים", וגובה עליהם סכומים הנאמדים במאות אלפי דולרים, אם כי חלק גדול מהסכום מוקדש לביצוע ה"להטוט" ולא לכיסו של ניקולאי עצמו. ניקולאי הוא רוצח מוכשר במיוחד, והוא אינו משתמש רק בכלי נשק רגילים כגון אקדחים ורובים. הודות לאמנות לחימה מיוחדת שלמד בצעירותו הנקראת בשם הרוג-עירום, יכול ניקולאי להרוג בעזרת חפצים יומיומיים כגון עפרונות, קשים לשתייה וכרטיסי אשראי.
מעשי האלימות שלו פזורים על פני העולם כולו והעלילות מתרחשות, כאשר ברקע מצטיירים העימות הישראלי-ערבי, מאבק-הלאומיות של הבאסקים בספרד, והתחרות הבינלאומית על השליטה במשאבי העולם.
 
ניקולאי הל מתגורר בעת עלילת הספר במחוז הררי בדרום-מערב צרפת - ארץ הבסקים, בטירה מן המאה השבע-עשרה, שבה אין מכשירים חשמליים או מודרניים למעט קו טלפון בודד, שדרכו מיודע ניקולאי על כל אדם הקרב לטירתו. ניקולאי כרת ברית עם תושביו הבסקים של האזור. הוא מבצע "להטוטים" עבור אט"א, המחתרת הבסקית, ובתמורה מגינה המחתרת על ביתו ההררי.
 
"שיבומי", שמו של הספר, לקוח ממושג יפני המתאר תכונה אנושית נדירה, אסתטיות ייחודית של פשטות, עדינות וצניעות, המאפיינת מיסטיקנים ופילוסופים לאחר שנים ארוכות של לימוד והגות במטרה להגיע למעלה זו. אדם המסוגל להגיע לשלמות ולשליטה מוחלטת בעצמו ובסובבים אותו, ללא שימוש בכוח וללא אלימות, אלא רק באמצעות השלווה והפשטות הטהורה. לאחר שהסביר לו גנרל קישיקאווה את משמעותו של המושג, הייתה שאיפתו העיקרית של ניקולאי בחייו להפוך לאיש של שיבומי, ונראה כי במידת מה הוא אכן הצליח בכך. 
שיבומי טרווניאן ספר מתח


 

רומן רוסי / מאיר שליו
מחיר קטלוגי: 84.00   
מחיר דורטומה: 82.00 
תולדות משפחת איכרים, מראשוני המתיישבים בעמק יזרעאל, מסופרות בפי הנכד, שהתייתם מהוריו בגיל רך וגדל בבית סבו ובצל אישיותו. עולמו הוא עולם המיתוסים של ראשית ההתיישבות, תעלומות משפחתו, אגדות העמק וחיי הטב 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
הירושימה - סיפורם של שישה ניצולים / ג'ון הרסי
מחיר קטלוגי: 72.00   
מחיר דורטומה: 82.00 
הירושימה, מספר את סיפורם המרתק של שישה ניצלים אשר שרדו את הטלת פצצת האטום לע עירם. הירושימה, זיכה את מחברו בפרס פוליצר והוא מספרי המופת המהווים נדבך חשוב בתרבות המערב, הן בהקשרה של מחמת העולם השנייה ו 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
נער החידות ממומביי / ויקאס סווארופ
מחיר קטלוגי: 88.00   
מחיר דורטומה: 79.00 
ראם מוחמד תומאס בן ה-18, מלצר הודי עני וחסר השכלה, גיבור הסיפור, נעצר מיד לאחר שהוא זוכה בסכום הדמיוני של מיליארד רופי. בסיפור מרתק הנקרא בנשימה אחת מתחילתו ועד סופו, נפרש מסע מרתק המוביל לסוף מפתיע. 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
חיי פי / יאן מרטל
מחיר קטלוגי: 95.00   
מחיר דורטומה: 89.00 
מהספרים האהובים ביותר על הקוראים בעולם בשנים האחרונות. סיפורה של הרפתקה מסמרת שיער ועוצרת נשימה, אשר נמשכת מעל מאתיים ימים, בסירת הצלה. סיפור הישרדות מרתק המשלב מזל, שכל ודמיון. זוכה פרס בוקר מאן. 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים