דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - נער החידות ממומביי / ויקאס סווארופ

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> קטגוריות ספרים >> מומלצים >> נער החידות ממומביי / ויקאס סווארופ
 

שם הספר: נער החידות ממומביי / ויקאס סווארופ נער החידות ממומביי / ויקאס סווארופ
לחץ לתמונה מוגדלת
מחיר מחירון:  88.00ש"ח
מחיר דורטומה (לפני הטבה): 79.00ש"ח 
חברים משלמים פחות --> כן, אני רוצה קופון הנחה!
נשלח אליך תוך: 14 (ימי עסקים)
דאנאקוד/מס' קטלוגי: 674-29
הוצאה לאור: ספרי עליית הגג (ידיעות ספרים) (הקליקו לספרים נוספים של ההוצאה)
 
כן, אני רוצה כזה!  מס' יחידות
 
מבצע משולב:    
מידע נוסף
ברומן המבריק והמרתק שלפנינו, מפליא ויקאס סווארופ לגולל סיפור הרפתקאות והישרדות מרתק, של נער עני וחסר כל, בהודו המודרנית. יופיו של הספר, עולה בשזירת חלקי הסיפור יחדיו, למקשה אחת אשר איננה מאפשרת לקורא להניח את הספר מידיו, עד אשר יגיע לעמוד האחרון ויגלה את סיומו של הסיפור.
 
"נער החידות ממומביי", סובב סביב השאלות, איך קורה שמלצר הודי עני וחסר השכלה מצליח לזכות בסכום הגדול ביותר בעולם בשעשועון הטלוויזיה "מי יגיע למיליארד?" איך קורה שהוא יודע את התשובות לשאלות הטריוויה המוזרות ביותר, ועובר את כל שלבי המשחק?
 
ראם מוחמד תומאס בן ה-18, הגיבור-המספר של הרומן "נער החידות ממומביי", נעצר מיד לאחר שהוא זוכה בסכום הדמיוני של מיליארד רופי (כמאה מיליון ₪) בשעשועון הטלוויזיה "מי יגיע למיליארד?", שבו ענה נכון על שתים-עשרה שאלות. המפיקים ההמומים עוצרים אותו, כי הם בטוחים שהוא רימה בדרך כלשהי. עורכת דין שמגיעה לבית המעצר בדיוק ברגע הנכון, מחלצת אותו ולוקחת אותו לביתה כדי שיספר לה - שאלה אחר שאלה - איך הגיע לדעת את התשובות.
 
וכך, כל פרק בספר נושא את הסכום שמקבלים תמורת התשובה הנכונה, ובכל פרק כזה ראם מוחמד תומאס מספר קטע מחייו שמסביר איך הוא, נער אשפתות עלוב ממומביי, ידע את התשובות לשאלות. הפרקים מצטרפים יחד לסיפור חייו רבי התהפוכות של הגיבור, שהוא אחד הגיבורים אוהבי האדם והאנושיים ביותר שהופיעו בשנים האחרונות בספרות העולמית.
 
הקוראים מגלים לאט לאט כיצד נאסף כתינוק עזוב ע"י כומר, מדוע יש לו שלושה שמות, איך שירת בבית דיפלומט אוסטרלי מסתורי ובביתה של כוכבת סרטים ידועה בהודו, איך נודע לו על הסוד שמאחורי בית יתומים נכים, איך הציל ילדה מאסון גדול, מתי ואיפה התאהב לראשונה, מה עלה בגורלה של שחקנית הקולנוע המבוגרת שהעסיקה אותו בתור משרת, ועוד ועוד סיפורים מרתקים, מותחים, ובעלי ניחוח אקזוטי 
כל זה - עד הסוף המפתיע שקושר את כל החוטים יחד.

דרך סיפור חייו של ראם מוחמד תומאס מתגלים לעינינו יופייה ועושרה התרבותי של הודו המודרנית, אך גם כיעורה ואזורי העוני המרודים מוכי הטרגדיה שבה.
 ע' 348 שנת הוצאה 2007.
על המחבר
ויקאס סווארופ הוא סופר ודיפלומט הודי ששירת בעבר בטורקיה, ארצות הברית, אתיופיה ובריטניה. סווארופ נולד בעיר אללהבד למשפחת עורכי דין ידועי שם. בתום לימודיו באוניברסיטת אללהבד, הצטרף סווארופ למשרד החוץ ההודי, ומאז שימש בתפקידים דיפלומטיים רבים.
נער החידות ממומביי הינו ספרו הראשון.

הספר זכה לביקורות משבחות ולאהדת קהל הקוראים בהודו ומחוצה לה, ותורגם לכ-34 שפות. הספר דורג בפסגת פרס הספר הטוב של חבר העמים, וזכה בפרס הבוק פרייז של דרום אפריקה לשנת 2006 וכמו כן גם ביריד הספרים של פריז בשנת  2007. הזכויות להסרטת הסרט ניתנו לערוץ הטלוויזיה הבריטי פילם 4 והוא בוים על ידי דני בויל.
 
נער החידות ממומביי


[לקריאת הפרק הראשון הקליקו כאן]

אמא של אלף שמונים וארבע / מַהַשְוֵטָה דֵוִי
מחיר קטלוגי: 84.00   
מחיר דורטומה: 82.00 
אמא של אלף שמונים וארבע מספר את סיפור התעוררותה של אם בעקבות מעשיו של בנה בן העשרים. מסעה בעקבותיו גורם לה לפקפק ברבים מעיקרי חייה ולראות באור חדש את השגרה הנוחה שאליה התרגלה. הספר מתרחש בשנות השישים 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
חיי פי / יאן מרטל
מחיר קטלוגי: 95.00   
מחיר דורטומה: 89.00 
מהספרים האהובים ביותר על הקוראים בעולם בשנים האחרונות. סיפורה של הרפתקה מסמרת שיער ועוצרת נשימה, אשר נמשכת מעל מאתיים ימים, בסירת הצלה. סיפור הישרדות מרתק המשלב מזל, שכל ודמיון. זוכה פרס בוקר מאן. 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
רודף העפיפונים / חאלד חוסייני
מחיר קטלוגי: 84.00   
מחיר דורטומה: 84.00 
שנות השישים בקאבול, בירת אפגניסטן. שני ילדים, אמיר וחסן, נולדים באותו בית מידות ויונקים משדיה של אותה מינקת, אך למרות זאת, הם גדלים בעולמות שונים לחלוטין. רודף העפיפונים הוא סיפור על חברות, על בגידה ו 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים