דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - הכניסו את הרגל בדלת - טעימה

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> פרקים ראשונים >> הכניסו את הרגל בדלת - טעימה
 
הכניסו את הרגל בדלתהארווי מאקיי 
ועוד סודות שיעזרו לכם להשיג את המשרה שתמיד רציתם
 
 הקדמה 
מאמר שהתפרסם לאחרונה בניו יורק טיימס הצביע על העובדה שספריות ציבוריות ברחבי ארצות הברית הפכו לשדות קרב מאחר שמיליוני אנשים עומדים בתור ליד המחשבים כדי לחפש עבודה בעזרת האינטרנט, והרוחות מתלהטות. חלק מהאנשים מעולם לא שלחו דוא"ל, ולרבים אחרים אין מושג כיצד לכתוב ולשלוח קורות חיים בעידן האלקטרוני.
שיעור האבטלה עמד בנובמבר 2009 על 10.2 אחוזים, השיעור הגבוה ביותר זה למעלה מרבע מאה שנים. פשיטות הרגל, הגירושים, המשפחות המפורקות והתוכניות - שהתנפצו - ללמוד באוניברסיטה, הם התוצאות השכיחות והנפוצות ביותר.
הנתונים הסטטיסטיים משרטטים דיוקן רב־עוצמה של עולם העבודה המשתנה, והספר הזה מצביע על הנתונים הדרמתיים ביותר. משאל גאלופ משנת 2007 שפורסם במגזין טיים דיווח ש־ 77 אחוזים מכל האמריקנים שונאים את עבודתם... ולפי נתונים אחרונים של משרד העבודה, האדם הממוצע יחליף את הקריירה שלו לפחות שלוש פעמים ואת עבודתו 14-10 פעמים עד גיל 38 .
אנשים רבים חושבים שהם מנהלים את חיפוש העבודה החשוב ביותר בחייהם. האמת שמחלחלת עכשיו לתודעה היא זו: כולנו עוסקים בחיפוש עבודה תמידי כל ימי חיינו. האשליה של משרה לכל החיים היא מיתוס שמת כבר לפני עשרים שנה, יחד עם שעון הזהב שקיבל כל מי שפרש לגמלאות. מה שאנשים צריכים היום הם אסטרטגיית עבודה לכל החיים וכלים לגרום לכך שהיא תצליח ברציפות.
בכך עוסק הספר. שימשתי מנטור למאות בוגרים חדשים ולוותיקים מנוסים, ואני יכול לעזור גם לכם.
 ושוב, עשר סיבות לקנות את הספר הזה: 
העמודים הבאים ילמדו אתכם את הטכניקות הבלתי מנוצחות שיבטיחו לכם עבודה במשבר הכלכלי החמור ביותר זה עשרות שנים. הם גם יספקו לכם כלים כדי לנהל את החיפוש הצפוי לכם, לאורך כל חייכם, משום שלכל אדם צפויים שלושה עד חמישה שינויי קריירה ו־ 15-12 שינויים בתפקיד במהלך חיי העבודה שלו:
1. לשלוט בהתנהגות מנצחת ובפסיכולוגיה החיובית הדרושות כדי להצליח לחזור לכוח העבודה לאחר שפוטרתם, אורגנתם מחדש, צומצמתם או הונדסתם מעבודתכם.
2. לבנות את הרשת שלכם, להרחיב אותה ולהפיח בה מרץ, בעזרת אנשי קשר ואנשים בעלי השפעה שיפתחו את הדלתות בפני הזדמנויות הקריירה הטובות ביותר בעבורכם.
3. ללמוד את כלי ההכנה הסודיים שיאפשרו לכם לבנות קורות חיים חסיני תקלות בעידן האינטרנט.
4.  לחזק את הביטחון העצמי שלכם כדי שתוכלו להתגבר על דחייה כואבת ולתמרן בהחלטיות כדי ליצור קשרים חדשים.
5. לפתח את המוּדעוּת האישית ואת שיטות התכנון הדרושות לביצוע ריאיון עבודה מושלם.
6. להסביר את הטעויות הקשות, המאכזבות והמביכות ביותר בהתפתחות הקריירה ובהתפתחות האישית שלכם.
7. לספוג את המיומנויות למשא ומתן כדי לסיים את עבודתכם הקודמת מצוידים במרב היתרונות, ולהיכנס לאחריות החדשה שלכם עם הזדמנויות אופטימליות.
8. להבין את העולם התובעני של מגייסים, מנהלי תעסוקה ופסיכולוגים תעשייתיים, וללמוד את המסרים שהם משתוקקים לשמוע.
9. לרכוש את מיומנות השימוש בטכנולוגיית התקשורת ובבסיסי הנתונים המודרניים כדי שתבטיחו לעצמכם את המקום הראשון במאגר המועמדים לתפקידים הטובים ביותר.
10. לבנות "אסטרטגיית העמדה" שתזדקקו לה כדי לאתר ולהבטיח לעצמכם את היעדים למשרות הבאות בעוד שאתם משתמשים בתפקידכם הנוכחי לתועלתכם ולתועלת המעסיק שלכם.
 


Go Back  Print  Send Page
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים