דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - הורים משוחררים ילדים משוחררים / אדל פייבר ואליין מייזליש

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> קטגוריות ספרים >> ספרי הורות, ספרי משפחה >> הורים משוחררים ילדים משוחררים / אדל פייבר ואליין מייזליש
 

שם הספר: הורים משוחררים ילדים משוחררים / אדל פייבר ואליין מייזליש הורים משוחררים ילדים משוחררים / אדל פייבר ואליין מייזליש
לחץ לתמונה מוגדלת
מחיר מחירון:  79.00ש"ח
מחיר דורטומה (לפני הטבה): 79.00ש"ח 
חברים משלמים פחות --> כן, אני רוצה קופון הנחה!
נשלח אליך תוך: 10 (ימי עסקים)
דאנאקוד/מס' קטלוגי:
הוצאה לאור: לייף סנטר (הקליקו לספרים נוספים של ההוצאה)
 
כן, אני רוצה כזה!  מס' יחידות
 
מבצע משולב:    
מידע נוסף
הספר "הורים משוחררים ילדים משוחררים", הוא הראשון שנכתב על ידי אדל פייבר ואליין מייזליש. הן משתפות את הקוראים בעשר שנות ניסיון בקבוצות הורים בניהולו של פסיכולוג הילדים הדגול ד"ר חיים גינות ז"ל, והתוצאות הטובות שהובילו אותן לכתיבת שאר הספרים והסדנאות המוכרים והנפוצים בכל רחבי העולם.
ב"הורים משוחררים ילדים משוחררים", ניכר הקסם והפשטות של פייבר ומייזליש, אשר מתייחסות לקורא כאל חובר וותיק אתו הם משוחחות שיחת נפש מלב אל לב, בעודן מקיימות מסע להבנתם של הילדים עצמם ושל עוצמת השפעת מילותינו וגישתנו על ילדים, להתגברות על הנטייה לכעוס ולהיות חסרי סבלנות ולמציאת דרך לסייע לילדים למצות את הפוטנציאל האנושי הטמון בהם. 
 
הספר "הורים משוחררים ילדים משוחררים", מעורר את החשק להיות ההורה שתמיד רצית להיות ומצביע על הכיוון הנכון להגשמת רצון זה. כחלק מספריית לייף סנטר, ספר זה מעניק הבנה עמוקה יותר כיצד ליישם את הרעיונות והכלים המועלים לדיון במסגרת ספרי ההוצאה והסדנאות בסדרה.
כמו אלפים רבים של הורים אחרים ברחבי העולם, תרצו גם אתם לקרוא את הספר "הורים משוחררים ילדים משוחררים" שוב ושוב!


פתח דבר – מכתב ממחברות הספר "הורים משוחררים ילדים משוחררים":
נפלה בחלקנו זכות מיוחדת. השתתפנו במשך חמש שנים ויותר בסדנת הורות בהנחייתו האישית של ד"ר חיים גינות- פסיכולוג, מרצה, ומחבר. הוא היה מורה מסוג נדיר, שהצליח להציג מושגים קשים בבהירות מרובה, חזר ברצון על דברים שביקשנו לשמוע שנית, והזין אותנו ללא הרף ברעיונות חדשים ומרגשים. בתמורה, הוא דרך מאתנו להתנסות, לחלוק את מימצאינו עם אחרים, ולחקור את הפוטנציאל הטמון בנו.

תוצאות ההתנסות הזאת היו מרחיקות-לכת. בעודנו מתאמצים להפוך תיאוריה למעשה, ומעשה לפרשנות אישית, דבקה בנו המודעות לשינויים שחלו בנו, במשפחותינו, ובחברי קבוצתנו.

רב חובנו לד"ר חיים גינות, שהעניק לנו את המיומנויות שאיפשרו לנו לעזור לילדינו ולהיות נדיבים יותר כלפי עצמנו. לעולם לא נוכל לגמול לו על כך. הדבר היחידי שיש בכוחנו לעשות הוא להעלות את התנסותנו על הנייר ולחלוק אותה עם הורים אחרים, בתקווה שייטלו ממנה את המועיל להם.


קונים שהתעניינו בספר זה חיפשו גם:
 
הורים משוחררים ילדים משוחררים
 

חצי חלון, חצי מראה / מוני אנדר
מחיר קטלוגי: 66.00   
מחיר דורטומה: 62.50 
כל חברותיה של רבקי כבר התחתנו והקימו משפחה. גם היא רוצה, אבל צל שמטיל אחיה הקטן והמיוחד טורף את סיכוייה; ניסים מוכן להרחיק עד לפילדלפיה כדי לזכות בברכה לבנו החולה; ציפי נאלצת להתעמת עם הפחדים. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
את ואני-אמא ובת מצווה / אורנה פילץ
מחיר קטלוגי: 84.00   
מחיר דורטומה: 69.00 
אם את מרגישה שבת המצווה של בתך אמורה להיות נקודת ציון משמעותית עבורה אבל לא יודעת איך להפוך אותה לכזאת, אם את יודעת שהדי־ג'י הבוק והלוק הם לא הדבר האמיתי אבל שואלת את עצמך מה כן, אם את רוצה להעניק לבת 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
מלידה עד גיל שנה המדריך השלם / מור אסאל וענת בר לב-אפרתי
מחיר קטלוגי: 118.00   
מחיר דורטומה: 89.90 
המדריך הישראלי השלם לטיפול בתינוק, לא סתם נקרא כך. נמצאות בו תשובות לשאלות ובעיות קטנות וגדולות, אשר צצות, כל הזמן, ודורשות פתרון מיידי, מכם ההורים הטריים והעייפים ברוב הזמן, אשר מנסים ללמוד תוך כדי. 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
סודותיה של הלוחשת לפעוטות / טרייסי הוג ומלינדה בלאו
מחיר קטלוגי: 95.00   
מחיר דורטומה: 95.00 
טרייסי הוג סייעה לאלפי הורים להתחבר ולתקשר עם ילדיהם - עכשיו תורכם. התביעות הבלתי פוסקות של ילדכם הפעוט מערערות את ביטחונכם? מודאגים מזה שבן השנתיים שלכם אינו מתפתח "לפי הספר"? אין ספק שעליכם לבלות זמ 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים