דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - אינטליגנציה אקולוגית / דניאל גולמן

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> קטגוריות ספרים >> ספרי איכות הסביבה, קיימות, אחריות אקולוגיה >> אינטליגנציה אקולוגית / דניאל גולמן
 

שם הספר: אינטליגנציה אקולוגית / דניאל גולמן אינטליגנציה אקולוגית / דניאל גולמן
לחץ לתמונה מוגדלת
מחיר מחירון:  95.00ש"ח
מחיר דורטומה (לפני הטבה): 77.00ש"ח 
חברים משלמים פחות --> כן, אני רוצה קופון הנחה!
נשלח אליך תוך: 10 (ימי עסקים)
דאנאקוד/מס' קטלוגי: 99-1707
הוצאה לאור: מטר הוצאה לאור בע"מ (הקליקו לספרים נוספים של ההוצאה)
 
כן, אני רוצה כזה!  מס' יחידות
 
מבצע משולב:    
מידע נוסף
אינטליגנציה אקולוגית - הרגלי הצריכה שלנו והשפעתם על איכות הסביבה
על הספר
מחבר רבי-המכר אינטליגנציה רגשית ו-המנהיגים החדשים (בעברית בהוצאת "מטר") מביא לנו כעת את אינטליגנציה אקולוגית - ספר החושף את ההשלכות הסביבתיות הנסתרות של הדברים שאנו מייצרים וקונים, ואת הדרך שבה המידע הזה יכול לסייע לנו לחולל את השינויים המהותיים שכולנו חייבים לערוך כדי להציל את כוכב הלכת שלנו ואת עצמנו.
אנו קונים שמפו "צמחי" המכיל כימיקלים תעשייתיים שעלולים לפגוע בבריאותנו או לזהם את הסביבה. אנו צוללים כדי לצפות בשוניות אלמוגים, ואין לנו מושג שמרכיב בקרם ההגנה שלנו מזין וירוס הקוטל את השונית. אנו לובשים חולצות טריקו מכותנה אורגנית, אך איננו מודעים לכך שצבעי החולצה מסכנים את עובדי המפעל, שעלולים לחלות בלוקמיה. בספרו אינטליגנציה אקולוגית, מגלה דניאל גולמן מדוע חלק גדול כל-כך מהמוצרים המתויגים כ"ירוקים" הם חזיון תעתועים, ומטיל אור על חוסר העקביות הפרוע שלנו בתגובתנו למשבר האקולוגי.
בהסתמכו על מחקר חדשני, מסביר גולמן מדוע לא מספרים לנו על ההשלכות הנסתרות שיש למוצרים ולשירותים שאנו מייצרים וצורכים, ואיך אנו נופלים קורבן לאיפול המידע באשר להשפעות המזיקות של הייצור, ההובלה, האריזה, ההפצה והסילוק של המוצרים שאנו רוכשים.
אולם מאזן הכוחות עומד לעבור מהמוכר אל הקונה, כאשר דור חדש של טכנולוגיות ידווח לנו על העובדות האקולוגיות הקשורות למוצרים עוד בנקודת הרכישה.
ביקורות משבחות:
"הגורילה במשקל ארבע מאות קילו שמאחורי כל 'אתגרי השימור' היא אתה ואני, הצרכן. הבעיה אינה שאנו רעים, אלא שהיינו עיוורים להשלכותיהן של הבחירות היומיומיות שלנו - אשר עומדות להשתנות. כפי שגולמן מראה, טכנולוגיות מידע חדשות ודאגה גוברת של הציבור מעוררות את התשוקה המובנית בנו לעשות את הדבר הנכון כדי לעצב עולם בריא יותר לילדינו ולנכדינו."
פיטר סנג'י, מנהל המרכז ללמידה ארגונית בביה"ס לניהול ע"ש סלואן במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) ומחבר הספר הארגון הלומד.
"דניאל גולמן, המסתמך על האינטליגנציה הנרחבת שלו, מנתח את הנושאים הכרוכים בהשגת קיום לטווח הארוך ומפרט פתרונות מבטיחים ומסקרנים. פעם נוספת, הוא כתב ספר חובה."
האוורד גארדנר, סופר ופרופסור לקוגניציה וחינוך בבי"ס הספר ללימודי תואר בחינוך של הארוורד.
"התרבות שלנו עומדת בפני אתגר רציני ומכריע, אחד הגדולים ביותר בתולדותיה: האפשרות המאיימת של קריסה אקולוגית... גולמן מוכיח באופן משכנע ורב עוצמה, כי האופן שבו נענה על שאלה זו יקבע לא רק את גורלנו, אלא גם את גורלם של ילדינו, ואף של החיים על כוכב הלכת שלנו. ספר זה צריך להיות קריאת חובה לכל פוליטיקאי, קובע מדיניות, ואזרח."
מיצ'יו קאקו, פרופסור לפיסיקה תיאורטית ומחבר הספרים הפיסיקה של הבלתי אפשרי (הוצאת אריה ניר) ו-עולמות מקבילים (הוצאת כתר)
"השוק הוא תא הצבעה דמוקרטי, אם נבחר לעשות אותו כזה - בידינו, הצרכנים, ההחלטה אילו חברות יצליחו ואילו ייכשלו. ספרו של דן גולמן אינטליגנציה אקולוגית מספק כלים להצבעה מודעת ומושכלת, ומהווה קריאת חובה של גשר רהוט בין יצרן וצרכן החוצה פערי דורות ומאיר את השביל אל יעד של קיימות אקולוגית וצדק חברתי."
 
על המחבר
דניאל גולמן -  Daniel Golemann
דניאל גולמן הוא מחבר רב-המכר הבינלאומי אינטליגנציה רגשית ושותף לכתיבת ספר העסקים רב-המכר ועטור השבחים, המנהיגים החדשים (שניהם בעברית בהוצאת "מטר"). גולמן היה כתב לענייני מדע של הניו-יורק טיימס, היה מועמד פעמיים לפרס פוליצר. בין היתר קיבל את אות מפעל החיים של אגודת הפסיכולוגים האמריקאית על כתיבתו העיתונאית.
 
אינטליגנציה אקולוגית

לטעימת קריאה מן הספר הקליקו כאן

מעריסה לעריסה: Cradle to Cradle /  מיכאל בראונגרט, ויליאם מק'דונו
מחיר קטלוגי: 98.00   
מחיר דורטומה: 101.00 
"מעריסה לעריסה" הוא חזון מלהיב, פשוט ופורץ דרך בחדשנותו, הפורשֹ בפני הקוראים גישה מעשית כזאת. הרעיונות של "מעריסה לעריסה" חלחלו בכל רחבי העולם ועקרונות השיטה עתידים לעצב את עתידנו. הם מיושמים על ידי מ 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים