דורטומה - ספרים מומלצים, עכשיו במבצע! - קלינטק / רון פרניק קלינט וילדר

 
לגרום לדברים לקרות דיויד אלן
הקוסם מארץ עוץ ל פרנק באום שמעוני
 

הסוד רונדה בירן
 

איך לא למות דר מייקל גרגר
 
הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים הקליקו לפרטים  
       
         
דף הבית >> קטגוריות ספרים >> ספרי ניהול, כלכלה ועסקים, השקעות וניהול משא ומתן >> קלינטק / רון פרניק קלינט וילדר
 

שם הספר: קלינטק / רון פרניק קלינט וילדר קלינטק / רון פרניק קלינט וילדר
לחץ לתמונה מוגדלת
מחיר מחירון:  95.00ש"ח
מחיר דורטומה (לפני הטבה): 89.00ש"ח 
חברים משלמים פחות --> כן, אני רוצה קופון הנחה!
נשלח אליך תוך: 10 (ימי עסקים)
דאנאקוד/מס' קטלוגי:
הוצאה לאור: מטר הוצאה לאור בע"מ (הקליקו לספרים נוספים של ההוצאה)
 
כן, אני רוצה כזה!  מס' יחידות
 
מבצע משולב:    
מידע נוסף

כשענקי תעשייה כמו GE, "טויוטה" ו"שארפ" וחברות כמו "גולדמן סאקס" משקיעים מיליארדים בקלינטק - המסר ברור. פיתוח טכנולוגיות הסביבה כבר איננו סוגיה חברתית המעסיקה רק את פעילי איכות הסביבה; זהו עסק רווחי הקורץ לכל איש עסקים. ומאחר שהכלכלה ניצבת בפני אתגרים חסרי תקדים כמו משבר האנרגיה, מחסור במשאבים ואיומים סביבתיים גלובליים, טכנולוגיות הסביבה - שמטרתן לספק ביצועים טובים יותר בעלות נמוכה יותר תוך ייצור פסולת מועטה יותר - הן המנוע הבא של הצמיחה הכלכלית.

 

בספר מזהים המחברים את הכוחות העיקריים שהפכו את טכנולוגיות הסביבה מחלום אוטופי למהפכה של ממש. הם מציגים את תחומי הקלינטק המרכזיים: אנרגיית שמש, אנרגיית רוח, ביו-דלקים וביו-חומרים, בניינים ירוקים, תחבורה אישית, רשת חכמה, יישומים ניידים והתפלת מים, ומראים כיצד ממשלות, משקיעים, יזמים ואנשי עסקים יכולים להרוויח מהחדשנות הטכנולוגית המבורכת הזאת. הם מפנים את אור הזרקורים לטכנולוגיות ולחברות שיצליחו ככל הנראה לגרוף את הרווחים הגדולים ביותר מטכנולוגיות הסביבה, וממליצים לנו לפעול עכשיו!

למהדורה העברית נוסף פרק מיוחד על הקלינטק בישראל מאת רו"ח ניר זיכלינסקי, נשיא ומנכ"לSRI Global Group . זהו פרק מפורט ומקיף שיאפשר לקורא הישראלי לנווט את דרכו בעולם הקלינטק בארץ ובעולם, לקבל נתונים ורקע על מיזמים וחברות בתחום טכנולוגיות הסביבה בישראל ולהתעדכן בנוגע לכיוונים, למגמות ולהזדמנויות שמומלץ לבחון.

קלינטק - מהפכת טכנולוגיות הסביבה הוא ספר חדשני, עדכני ורחב יריעה, קריאת חובה לכל מי שרוצה להבין את טכנולוגיות הסביבה המעצבות מחדש את עולמנו, ולהרוויח מהן בגדול.

 "ספרו של תומס פרידמן, העולם הוא שטוח, עזר לאנשים להבין שהגלובליזציה מתפשטת. באופן דומה, הספר קלינטק- מהפכת טכנולוגיות הסביבה מראה לנו שהאנרגיה הנקייה הגיעה, ושתהיה לה השפעה נרחבת הרבה יותר על הכלכלה הגלובלית."

- בוב גריפילד, נשיא ומנהל ראשי, The Nasdaq Stock Market, Inc.

 "תהיתם אם הקלינטק הוא תעשייה אמיתית הכוללת חברות רציניות? קראו את ספרם המהימן של רון פרניק וקלינט ויילדר. משקיעים, יזמים ומנהלים בכירים בתחום ימצאו ערך רב ברשימות ובתיאורים התמציתיים שמכיל הספר."

- ויליאם ג' ריילי, מייסד-שותף של Aqua International Partners

 "הספר קלינטק - מהפכת טכנולוגיות הסביבה הוא מתווה לעתיד. על ידי תיעוד ה'היריון' של תעשיית טכנולוגיות הסביבה, פרמיק וויילדר הכינו את הקרקע להבנת 'עמק הסיליקון' הבא שלנו והיזמים, המשקיעים, הטכנולוגיות והחברות הגורמים לזה לקרות."

- ננסי פלויד, מייסדת ומנהלת כללית, Nth Power


כן! / רוג'ר פישר, ויליאם יורי, ברוס פאטון
מחיר קטלוגי: 96.00   
מחיר דורטומה: 55.00 
לשאת ולתת בלי לוותר בואו ללמוד את הסוד של משא ומתן מוצלח מאנשי פרויקט המשא ומתן של אוניברסיטת הארוורד כן!, אחד הטקסטים החשובים בנושא משא ומתן בעידן המודרני, עזר למיליוני אנשים ללמוד דרך טובה. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
ללמוד מהטובים ביותר / לאזלו בוק
מחיר קטלוגי: 78.00   
מחיר דורטומה: 74.00 
כללי ניהול העובדים שהובילו להצלחת גוגל כללים שקל ליישם גם בצוות של אחד וגם בצוות של אלפים רב-מכר של הניו יורק טיימס ! רב-מכר של וול סטריט ג'ורנל ! ממקלדתו מלאת החזון של סגן נשיא ל“מבצעי אנוש”. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
אילון מאסק / אשלי ואנס
מחיר קטלוגי: 78.00   
מחיר דורטומה: 71.00 
בספרו אִילון מאסק, היזם הנועז המעצב את עתידנו מספק כתב הטכנולוגיה הוותיק אשלי ואנס הצצה נדירה לחייו של אחד היזמים הנועזים והמסקרנים ביותר הפועלים היום בעמק הסיליקון, ועוקב אחר מסעו של. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
סוד הקסם היפני / מארי קונדו
מחיר קטלוגי: 78.00   
מחיר דורטומה: 55.00 
רב המכר מס' 1 של ה"ניו יורק טיימס", מאת יועצת הסֵדר והניקיון היפנית מארי קונדו, ילמד אתכם – צעד אחר צעד – שיטה מהפכנית וקלה לסידור הבלגן בבית אחת ולתמיד. אם תמלאו אחר הוראותיה הפשוטות בקפדנות. . . 

חברי מועדון מקבלים יותר!
מידע נוסף כן, אני רוצה את זה!          
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[
אודות] [מדיניות פרטיות] [תנאי שימוש] [עזרה]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 [Top]  [Add to Favorites]  [Site Map]  


שירות לקוחות 03-7920100 דואל: info@dortome.com
מרכז לוגיסטי: אזה"ת כפר קאסם אצל ליאור שרף שיווק והפצה בע"מ
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 12964 הרצליה 4673327

 
לייבסיטי - בניית אתרים